Z Warszawy wracamy z ogromnym powodem do dumy

Reprezentacja Politechniki Lubelskiej zakończyła turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski na

miejscu w klasyfikacji generalnej, meldując się w ścisłej krajowej czołówce akademickiego futbolu. Dodatkowo nasi zawodnicy wywalczyli

srebrny medal w klasyfikacji uczelni technicznych, potwierdzając swoją przynależność do najlepszych zespołów technicznych w Polsce


Podczas trzydniowych zmagań w Warszawie drużyna pokazała charakter, konsekwencję i wolę walki do ostatniego gwizdka. W rywalizacji z najlepszymi akademickimi zespołami w kraju zapisaliśmy na swoim koncie kilka bardzo wartościowych wyników.

Gratulacje dla drużyny w składzie: Michał Bieniek, Szymon Dobrasiewicz, Oskar Dzida, Patryk Filozof, Konrad Firosz, Jakub Guzewicz, Gabriel Jankowski, Jakub Kartasiński, Jakub Kowalczuk, Kacper Kruk, Jakub Leszczyński, Piotr Matyjaszczyk, Maciej Misiurek, Kacper Pytka-Wasil, Olaf Rogala, Jakub Stankiewicz, Szymon Świerszcz, Mikołaj Szynecki, Marcel Wałecki, Jakub Wawrzusiszyn, Kacper Wilkowicz, Marcel Złomańczuk, Jakub Żmuda.
Trenerem druzyny jest Bożydar Spólnicki, kierownikiem Andrzej Kurys.
Dziękujemy za walkę, zaangażowanie i godne reprezentowanie Politechniki Lubelskiej na arenie ogólnopolskiej.
6. miejsce w Polsce i srebro wśród uczelni technicznych to sukces, z którego cała społeczność Politechniki Lubelskiej może być dumna.
GRATULUJEMY