Dnia 16 maja 2026 r. na boiskach Politechniki Lubelskiej odbył się ćwierćfinał Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet. Politechnikę reprezentowały zawodniczki sekcji sportowej piłki siatkowej kobiet zgłoszone w poniższych parach:
Klasyfikacja drużynowa kobiet:
Zawodniczki wywalczyły II miejsce i tym samym zakwalifikowały się do półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski.
Akademickie Mistrzostwa Polski półfinał C odbył się dnia 2 czerwca 2026 r na boiskach plażowych PL. Zawodniczki uplasowały się na miejscach 17-20.
Trenerem sekcji jest Sylwia Złomańczuk

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Lubelskiej" POWR.03.05.00-00-Z036/17
Na stronach internetowych Politechniki Lubelskiej stosowane są pliki „cookies” zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej