Fundacja Rozwoju Politechniki Lubelskiej i Politechnika Lubelska zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu „Najlepszy Absolwent Politechniki Lubelskiej”.
To inicjatywa, której celem jest wyróżnienie wybitnych absolwentów studiów pierwszego stopnia Politechniki Lubelskiej, którzy kontynuują naukę na studiach drugiego stopnia na naszej Uczelni.
Do konkursu może przystąpić absolwent studiów pierwszego stopnia stacjonarnych Politechniki Lubelskiej, który w chwili składania wniosku posiada status studenta studiów drugiego stopnia stacjonarnych w Politechnice Lubelskiej. Nie ma znaczenia, kiedy kandydat ukończył studia pierwszego stopnia. W konkursie oceniane są osiągnięcia uzyskane podczas studiów pierwszego stopnia, a średnia ocen oznacza średnią z ukończenia tych studiów. Kandydaturę może zgłosić również upoważniony opiekun naukowy.
Kapituła Konkursowa oceni m.in.:
Termin składania dokumentów: do 30 czerwca
Miejsce składania wniosków: biuro prorektora ds. studenckich Politechniki Lubelskiej
Dokumenty należy złożyć w formie papierowej, w zaklejonej kopercie z dopiskiem: „Konkurs – Najlepszy Absolwent Politechniki Lubelskiej”
Nagroda finansowa zgodnie z Regulaminem konkursu to blisko 8 900zł.
Laureat konkursu otrzyma jednorazową nagrodę finansową ufundowaną przez Fundację Rozwoju Politechniki Lubelskiej oraz okolicznościowy dyplom.
Zachęcamy studentów, opiekunów naukowych oraz społeczność akademicką do zgłaszania kandydatur osób, których osiągnięcia zasługują na szczególne wyróżnienie.
Link do strony z poprzedniej edycji: https://pollub.pl/rekrutacja/aktualnosci/konkurs-najlepszy-absolwent-politechniki-lubelskiej-zglos-sie-i-zdobadz-prestizowa-nagrode-1451.html

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Lubelskiej" POWR.03.05.00-00-Z036/17
Na stronach internetowych Politechniki Lubelskiej stosowane są pliki „cookies” zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej