Studenci i biznes na jednej fali. MARKETING CONNECTS już 17 kwietnia!

09.04.2026 Studenci

Już 17 kwietnia 2026 roku Wydział Zarządzania Politechniki Lubelskiej stanie się miejscem wyjątkowego spotkania świata nauki i biznesu. MARKETING CONNECTS Studenci & Biznes to wydarzenie stworzone z myślą o studentach kierunku Marketing i Komunikacja Rynkowa, którzy chcą lepiej przygotować się na wyzwania współczesnego rynku pracy.

Podczas spotkania będziecie mieli okazję poznać ekspertów z agencji reklamowych, interaktywnych oraz działów marketingu firm z regionu. To nie tylko szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, ale także na nawiązanie cennych kontaktów i wymianę doświadczeń z liderami branży.

W centrum dyskusji znajdą się najważniejsze trendy, w tym rola technologii AI w marketingu oraz kompetencje przyszłości, które już dziś warto rozwijać. Jeśli chcesz świadomie budować swoją karierę i dowiedzieć się, czego naprawdę oczekują pracodawcy – nie może Cię tam zabraknąć!

Gdzie?

  • Aula Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej

Kiedy?

  • 17.04.2026 | godz. 9.00-14.00

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Lubelskiej" POWR.03.05.00-00-Z036/17

Na stronach internetowych Politechniki Lubelskiej stosowane są pliki „cookies” zgodnie z polityką prywatności.  Dowiedz się więcej