Już 17 maja na Politechnice Lubelskiej odbędzie się wielkie spotkanie absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki. To wyjątkowa okazja, bo w tym roku wydział świętuje 60-lecie swojego istnienia. Do udziału w jubileuszowym wydarzeniu gorąco zapraszamy wszystkich absolwentów.
Aby wziąć udział w zjeździe, należy się zarejestrować. Warto się pospieszyć, bo zapisy są przyjmowane do 8 maja! Można to zrobić online. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na: https://60za.pollub.pl/rejestracja
Zjazd absolwentów to doskonała okazja, aby spotkać kolegów i koleżanki ze studiów; porozmawiać z profesorami oraz zobaczyć, jak na przestrzeni lat zmieniał się wydział. To także szansa na nawiązanie nowych kontaktów zawodowych i wymianę doświadczeń.
Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki prof. Paweł Węgierek, podkreśla, że to ważne wydarzenie nie tylko dla wydziału, ale także dla wszystkich jego wychowanków.
– Ponad 15 tysięcy osób ukończyło nasz wydział. Mamy nadzieję, że wielu z nich przyjdzie na nasze jubileuszowe spotkanie – mówi prof. Węgierek i dodaje: – Liczymy, że wśród nich będą zarówno ci, którzy skończyli studia wiele lat temu, jak i ci, którzy opuścili uczelnię niedawno.
Program wydarzenia jest bardzo interesujący. W godzinach 15.00 - 17.00 uczestnicy będą zwiedzali wydział. Zaskoczenie może być duże, bo przez lata przeszedł on wiele zmian i modernizacji, dzięki czemu m.in. stworzone zostały nowoczesne i doskonale wyposażone laboratoria.
Na godzinę 13.00 zaplanowano odsłonięcie specjalnego jubileuszowego muralu. Autorem projektu jest Dawid Ryski, ilustrator i grafik. Natomiast wykonawcą – Cezary Hunkiewicz, autor muralu z okazji 70-lecia Polskiego Radia Lublin czy największego w Lublinie antysmogowego muralu „Kopalnia blisko natury”.
Wieczór upłynie absolwentom pod znakiem integracji. O godz. 18.00 w hotelu ATELIA w Lublinie rozpocznie się uroczysta Gala Jubileuszowa. Nie zabraknie dobrej kuchni i muzyki, która nie pozwoli siedzieć w miejscu. Na uczestników czekają również niespodzianki.
Zapraszamy!
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Lubelskiej" POWR.03.05.00-00-Z036/17
Na stronach internetowych Politechniki Lubelskiej stosowane są pliki „cookies” zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej